Sobota22. marec 2025, meniny má Beňadik, Benedikt, zajtra Adrián
Polooblačno 10 °C

Samovrah (†61) na stanici vo Vrútkach: Začul trúbenie vlaku a skočil!

Ilustračné foto
Ilustračné foto

MARTIN – Počkal si na smrť. Na železničnej stanici Vrútky došlo včera predpoludním k tragickej zrážke. Nákladný vlak tam zachytil muža (†61), ktorý po tom, ako rušňovodič zatrúbil na výstrahu, skočil rovno na koľaje. Vlak už nedokázal ubrzdiť a muž zraneniam na mieste podľahol.

Keď rušňovodič vchádzal do stanice, pri okraji nástupišťa zbadal stojaceho muža. Použil preto výstražné znamenie, aby ho upozornil. On však namiesto toho, aby ustúpil, spravil presný opak. „Muž skočil do koľajiska pred prichádzajúci nákladný vlak po 2. traťovej koľaji,“ informovala žilinská policajná hovorkyňa Jana Balogová.

Rušňovodič opäť zatrúbil a zatiahol rýchlobrzdu, no zrážke už nedokázal zabrániť. „Muž utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol,“ dodala Balogová. Okolnosti nešťastia vyšetruje železničná polícia vo Vrútkach.

Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo
Benson Boone Sorry I'm Here For Someone Else - NOVINKA

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu